Nädala ülevaade 6. - 12. jaanuar

Nädalat iseloomustavad kohtupäev ja sauade neli. Praegu liiguvad asjad küll üldiselt positiivses joones, kuid on oluline, et käimasolevaid protsesse ei kiirustataks tagant ega häiritaks. See võib mõjuda asjadele hoopis vastupidiselt kui oodatakse. Oluline on teada, mille suunas liigutakse ja mille nimel tööd tehakse. Ära kaota lootust, jää kannatlikuks, heatahtlikuks ja lähtu alati armastusest. Nii ei tõmba tegelikkuses ebaolulised nüansid sinu fookust eemale. Just rahu säilitamine ja iseendaga harmoonias olemine on see, mis juhatab sind elus edasi.

Südameasjade osas ära oota kiireid arenguid. Lase asjadel minna omasoodu. Kuula oma südame juhatust, ole kannatlik ja kohtle teisi nii nagu soovid, et sind koheldaks. Ära tee järeldusi ega otsuseid esimeste emotsioonide pinnalt. Lase oma meelel alati enne rahuneda, kui võtad vastu mõne tähtsa otsuse. Praegu on oluline ka vaadata asju senisest erinevama nurga alt. See avab su silmad sellele, mis on varasemalt olnud sinu eest varjatud. Kui oled oma armueluga rahulolematu, siis mõtle läbi, mis on need sammud, mida sa ise teha saad, et selle paranemisele kaasa aidata. Teiste, oma kaaslase ja saatuse süüdistamine ei aita enamasti mitte kuidagi sind edasi. Küll aga aitab sind oma hinge tõeliste soovide järgimine ja siiras heasoovlikkus. Kuna sel nädalal on meid ees ootamas ka täiskuu, siis võib see muuta inimesi impulsiivsemaks, rahutumaks ja ka konfliktsemaks. Seega tasub end seetõttu eriti hoolikalt jälgida, et mitte üle reageerida.

Tööasjade osas saad nüüd tulemusi ainult siis, kui ise tõesti kogu hingest panustad. Praegu ei saa loota sellele, et asjad laabuvad iseenesest. Pead tegema konkreetsed plaanid ja nende nimel tööd tegema. Sel juhul on oodata ka väga häid tulemusi. On võimalik saada põnevaid pakkumisi, mis lubavad head majanduslikku tulu.

Tervise osas on oluline lasta minevikust lahti. Ära hoia endas vanu negatiivseid mõtteid, ära pea viha, katsu leida lahendus oma kompleksidele või hirmudele. Muidugi ei lahene asjad üleöö ja nendega peab tegema tööd, mis võib kõik need teemad, mis sulle muret teevad, tõsta esialgu veelgi valusamalt üles. Kuid see on ainus viis, kuidas neist vabaneda. Astu kasvõi väikseid samme, see viib sind pikas plaanis lähemale täiuslikumale, harmoonilisemale ja tervemale iseendale. Praegu tasuks ka pisut toitumisega piiri pidada ja anda kehale vaid seda, mis on tõesti vajalik. Luba endale sooja sööki, juurvilju, palju puhast vett ja taimeteesid.