Sinu intuitsioon teenib sind nüüd suurepäraselt. Sa tead, mida sa tahad ja sa tead, mida pead tegema, et seda saada. Nüüd jääb üle vaid jälgida märke ja oma sisetunnet. Suhetes teistega tasub olla tähelepanelik. Ole aus, kuid esita oma tõde nii, et hoolid ka teiste tunnetest. Praegu on oht, et suhted võivad minna pingeliseks just selle pinnalt, et igaühel on oma tõde. Kui seda järgides astutakse teistele varvastele, siis ei saavutata mitte neid tulemusi, mida taheti, vaid soovimatuid konflikte. Ole hooliv ja empaatiline. Nii suudad saavutada seda, millest unistad ning säilitada selle juures ka oma hingerahu.

Sul on piisavalt energiat ja sisemist jõudu. Suudad lahti ütelda kõigest, mis sind on seni tagasi hoidnud. Oskad oma andeid hästi rakendada ja see toob sinuni neid asju, mis varasemalt on haardeulatusest välja jäänud.

Sa tunned aina enam, et kõik see, mis ei ole sinu südamele ja hingele oluline, jääb aina kaugemale ja muutub ebaoluliseks. Nüüd hakkavad sinu ellu saabuma võimalused, kus saad olla sina ise. Ole julge ja ära loobu proovimast, isegi siis, kui sulle esmapilgul tundub, et soovitu on sinu jaoks liiga suur tükk, et seda alla neelata. Sa suudad kõike, pead endasse vaid uskuma. Sul ei ole midagi kaotada. Kui võtad endale eesmärgi, millesse usud, siis toetab sind ka universum.

Südameasjade osas kannavad vilja suhted, mis algavad rahulikult. Need võivad alguse saada nii sõbrasuhtest, vaiksest imetlusest, kui mõnda aega kestnud tutvusest ning kasvavad välja suureks kogu südant haaravaks armastuseks.

Töö- ja rahaasjade osas tuleb huvitav kuu. Pealtnäha ei olegi toimumas ehk suuri arenguid, kuid pinna all on küpsemas nii mõndagi uut. Sa võiksid praegu teadlikult jälgida, kuhu suunas sind juhitakse ja milliseid märke sulle saadetakse. Praegu on hea aeg, et panna alus suurepärasele aastale.

Tervise osas puutud nüüd kokku teemadega, mille lahendamise pead otsekohe käsile võtma. Paljud kaebused on oma alguse saanud hoopis psühholoogiliselt pinnalt. Kui sind piinab seljavalu, siis mõtle, kas sa oled ehk enda kanda võtnud liiga raske koorma. Kui sul on probleemid kurguga, siis tasub mõelda, kas hoiad ehk asju liigselt endas ega ütle välja oma tõde. Mida enam sa end piirangutest ja kammitsaist vabastad, seda lihtsam peaks olema ka oma füüsilise tervise eest hoolitsemine. Kui sinu meel on rahulik ja sa tunned end hästi, siis tunneb end hästi ka sinu füüsiline keha.