Vähi märgi täiskuu tõstab pinnale kõik selle, mis on sinu jaoks oluline. Vali hoolega, millega koos edasi minna ja millest võiksid loobuda. Just nüüd on eriti aktiveerunud need teemad, mis on sinu jaoks valulikud või vastupidi, hingele olulised.

Kuna energiad on väga aktiivsed, siis täna, homme ja ülehomme võid tunda end kergemini ärrituvana ja ülitundlikuna. Selle vastu aitab teadlikult aja maha võtmine, puhkamine, magamine ja looduses jalutamine. Hoia meeles, et kõik on muutumises ja sa omandad elus õppetunde, ära lase end pisiasjadel ja ebaolulistel seikadel kõigutada. Katsu võtta kiirust maha ning selle asemel proovi tunda ja tunnetada. Ole kohal ja naudi hetki. Ära eksi liigselt minevikku ega tulevikku, eriti siis kui tegemist on murelike mõtetega. Ole siin ja praegu, ole rahus.

Varjutused (nii päikese kui kuu) on hea aeg meditatsiooniks, elu ja enese lahtimõtestamiseks, maagilisteks rituaalideks, mantrateks ja teisteks spirituaalseteks tegevusteks.

Kuuvarjutuse ajal mõjutavad meid lisaks Kuu energiatele ka Maa energiad. Kuna nii Kuu kui ka Maa esindavad mõlemad naiselikke energiaid, siis on praegu suurepärane teha naiselikkuse, armastuse ja sensuaalsusega seotud rituaale. Kuna kuuvarjutus saab toimuda ainult täiskuuööl, siis pea meeles, et eelkõige töötad sa täiskuu energiaga, mis soodustab kõige ebavajaliku minnalaskmist.

Tervise seisukohast tasub praegu tähelepanu pöörata oma toitumisele, sest Vähi märgile alluvad magu ja kõht ning seoses nendega võivad ka kergesti probleemid tekkida. Et vältida seedehäireid ja kõhuvalu, katsu nii söömise kui joomise puhul silmas pidada mõõdukust.

Praegu sobivad eriti hästi tegevused, mis on oma loomult rahulikud ja positiivseid emotsioone loovad. Vaata vanu fotoalbumeid, tee koos perega süüa, mine loodusesse, tegele oma sisemaailma arendamisega, kuula head muusikat või loe raamatut või veeda aega oma lemmiklooma seltsis. Hästi mõjuvad ka kõik veeprotseduurid, alates vanniskäigust kuni spa külastamiseni.

Kristallidest sobivad praegu eelkõige sellised, mis harmoneeruvad Vähi sodiaagimärgi energiaga. Soovituseks oleks neid kristalle siis kanda ehtena, hoida endal ligidal või mediteerida nendega.

Sobivad kivid on:

Topaas - toob rahu, helgust ja rõõmu. Suurendab õnne- ja armastuse tunnet. Aitab mõista oma elu eesmärki ja toob nii vaimset kui füüsilist tervendust. Kaitseb kadeduse ja halbade soovide eest.

Kuukivi - ühendab sügava naiseliku energiaga. Aitab oma emotsioonidega paremat kontakti saada. Tugevdab intuitsiooni ja laseb sisemisel tarkusel valla pääseda. Tõstab vaimset vibratsioonisagedust ja aitab inglitega kontakti saada.

Aventuriin - toob sisemist rahu, tasakaalu ja leevendab närvipinget. Tervendab südant ja kogu füüsilist keha. Aitab ligi tõmmata armastust, küllust ja tervist. Tasakaalustab hästi mees- ja naisenergiat. Vähendab geopaatilist stressi.

Akvamariin - toob sügavat rahu, aitab tasakaalustada emotsioone ja leida sisemist tasakaalu. Aitab näha tõde ja soodustab selgeltnägemist. On võimas meditatsioonikivi, kuna aitab vaigistada mõtteid ja keskenduda.

Põnevat täiskuuaega!

Loe lisaks: Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Kümme kinnitust leidnud fakti selle kohta, mida toob endaga kaasa tänane täiskuu

Tasakaalutus meheliku ja naiseliku energia vahel

Ürgne naiselikkus sisaldab maagilist nõiaväge

Kasuta külgetõmbeseadust, et luua oma unistuste elu