Naine on hoitud mehe kätes, kes teda kannab südikalt läbi aukude, milleks naisel jõud puudub. Nendevaheline side on nagu supernoova, mis lööb särama kogu tähistaeva - sündimine ja suremine ühe korraga. Kuidas mehest ja naisest saab üks tervik, kes viivad inimkonna uue koiduni.

Enamik inimesi sünnib praegusesse maailma viisil, kui neil katkestatakse ühendus jumaliku algtõega. Substants kaob ning sabakont lükkub paigast. Tekib jonnipisar, mis ankurdab kõikvõimsa looja kitsale sagedusribale - juurvajaduste rahuldamise ja otsimise sagedus. See on agoonia suure vaimu jaoks, kes teab, et ta on piiritlematu olend.

Armastades on võimalik lahustada see valu ning tõsta juurpunkt südamesse, kust avaneb meisterlikkus elamaks elu siinsel planeedil.

Naine on oma olemuselt vaimne olend, kes ootab küpset meest kandmaks teda kõiksuse tarkuste lävele. Mees, kes on teinud endaga sügava eeltöö võib ühe hetkega valgustada ükskõik millise naise, kuna naine võtab üle temas oleva info hulga.

Seemnel on vägi sütitada punane loomeruum, lennata fööniksina ja tõsta üles iidsest andmepangast kõige kaunim looming, milleks on uus hing uues kehas. Tulgem ja avagem oma käed, et koos reisida sel meeletul teekonnal, millel on nimeks elu - ela - elada.

Autor: Simo Santeri Virtanen

Allikas: Simo Santeri Virtaneni Facebooki leht

Loe lisaks: Armastuse tunne on kõige suurem tervendaja

Tõelise armastuse 4 koostisosa Buddha õpetuse järg

Me ei kohtu niisama: igal inimesel on su elus eesmärk

Hoia oma suhet: 11 kuldset reeglit armastuse kestmajäämiseks