Nädala ülevaade 13. - 19. jaanuar

Nädala võtavad kokku päike ja karikate kuus. Kipud olema mõtetega mineviku juures ja igatsed taga "vanu häid aegu". Mõtled sellele, milliseid valikuid oleksid võinud teisiti teha ja mängid mõttega "mis siis, kui oleksin teinud hoopis nii...". Tagantjärgi paistavad paljud asjad hoopis teisiti. Ära viibi oma mõtetega liigselt minevikus, vaid keskendu tänasele päevale ja oma tulevikule. Just täna tehtud valikud kujundavad ju sinu järgmisi hetki. Kui usaldad oma südant ja lubad endal tunda seda, mis on sinu hingega kooskõlas, siis ei saa sa eksida.

Armastuse osas on periood, kus tunned, et vajad senisest enam nö oma aega. Praegu on hea üle vaadata kõik see, mis sinu jaoks on suhtes oluline. Kas saad olla sina ise ning tunda end vabalt ja armastatuna täpselt sellisena nagu oled? Mõtle selle üle. Praegune aeg soosib vabanemist neist teemadest oma armuelus, mis sind takistavad, pidurdavad ja piiravad. Ära põgene oma tõeliste tunnete eest. Ainult siis kui saad endale ausalt tunnistada, mida sa tegelikult tahad, saad sa ka saada seda, mis sind õnnelikuks teeb. Julge lasta oma südamel ärgata ja särada. Sa oled seda väärt!

Tööalaselt läheb sul eriti hästi juhul, kui sinu töö on seotud millegi loomingulisega. Kui see seda ei ole, siis leia endale vabal ajal võimalus, kus saad end välja elada millegi loomisega. Kui lased oma loova poole valla ja lubad enda mõtetel liikuda ka kõige pöörasematele radadele, siis saad sa inspiratsiooni või vaheldust, mida vajad. See omakorda laseb sul paremini oma erialaga seotud eesmärke saavutada. Ka rahaasjade osas peaks ees ootama hea nädal. Kui oled oodanud mõnda otsust, mis mõjutab sinu elu finantspoolt, siis just nüüd peaks see saabuma.

Tervise eest hooiltsemise osas tasub sel nädalal üle vaadata oma perekonna tervisega seotud teemad. Kui sul on olnud tervisemuresid, mille põhjuseid sa ei ole suutnud tuvastada, siis uuri järgi, kas sinu suguvõsas on ehk kellelgi samalaadse probleemiga tegeleda tulnud. On võimalik, et saad uut infot, mis tuleb sulle kasuks, kui teed valikuid, mis puudutavad sinu vaimset ja füüsilist heaolu.

Põnevat nädalat!