Nädala ülevaade 20. - 26. jaanuar

Nädala võtavad kokku mõõkade rüütel ja mõõdukus. Sul on ideid, plaane ja ka palju teotahet, et oma eesmärke ellu viia. Kuna energiatase on üldiselt kõrgel, siis tunned soovi tegutseda ja inimestega suhelda. Selle nädala kõige olulisem teema on harmoonia ja tasakaalu leidmine välise ja sisemise maailma vahel. Ühelt poolt tahad olla sündmuste keskel, end väljendada ja lasta valla oma sisemine sära, teisalt aga tunned soovi ja vajadust ka aegajalt omaette rahu nautida. See on teostatav, kui oskad ja suudad ise piirid kehtestada. Just see tasakaal on sinu jaoks hetkel väga oluline, et saaksid tunda end rahulolevana.

Armastuse osas on väga positiivne nädal, kuid enne kui saad kõike seda head nautima asuda, pead iseendaga rahu sõlmima. Mõtle järgi, kas sinu minevikus on midagi, mille tõttu sa tunned kurbust, häbi või pettumust. Andesta endale ja teistele, see laseb sul liikuda edasi ja kogeda armastust, mida elul sulle pakkuda on. Praegu saabub armastus üsna ootamatul viisil või ootamatust kohast. Pead selleks lihtsalt valmis olema. Kui sa ise endale piiranguid ei sea, siis ei takista sind miski.

Tööalaselt peaksid sel nädalal pigem hoidma rahulikku ja kindlat joont. Sinu eesmärgid võivad küll olla suured, kui praegu tasub pigem detailide kallal tööd teha ja suhteid parandada. Just intellektuaalsel pinnal kipuvad praegu konfliktid kergesti tekkima, sest inimesed ei taha oma arvamustest taganeda. Ole paindlik ja avatud ning keskendu pikaajalistele eesmärkidele, siis suudad nädala edukalt mööda saata. Rahaasjade osas tasuks olla pigem tähelepanelik oma kulutuste osas. Kui kavatsed teha mõne suurema ostu või investeeringu, siis mõtle hoolega järgi, kas see on just see, mida sa tõesti tahad.

Tervise osas tasub nüüd keskenduda eelkõige elementaarsetele tervise eest hoolitsemise reeglitele. Toitu korralikult, vaata üle, kas saad piisavalt vitamiine ja mineraale, luba endale korralikku ööund. Kõige selle juures ära unusta ka tänulikkust ja positiivset mõtlemist. Need on hea meeleolu ja enesetunde aluseks.

Imelist nädalat!