Nädala ülevaade 27.01 - 2.02

Nädala võtavad kokku sauade seitse ja müntide paaž. Sel nädalal tuleks hoolega jälgida, millesse oma energiat panustatakse. Sinu eneseusk on suur ja soovi korral suudad sa olulisi asju ellu viia. Kõige tähtsam on aga enne tegutsema hakkamist endale selgeks teha, miks sa midagi teed. Mõtle oma soovid ja eesmärgi hoolega läbi. Kui liigud õigel teel, siis saad ka käegakatsutavaid ja rahulolu pakkuvaid tulemusi.

Armastuse osas pakub nädal segaseid tundeid. Üles võivad kerkida vanad nostalgilised mälestused ning kusagilt võib välja ilmuda mõni endine kallim, kes soovib suhteid üles soojendada. Enne kui mõne olulise ja elumuutva sammu teed, mõtle hoolega oma valikud läbi. Kui oled vallaline, siis võivad sinu teele sattuda erinevad kiusatused. Kõigega, mis enda poole tõmbab, pole mõtet kaasa minna. Praegu tasub oma armuelu asju pigem sügavalt läbi südame tunnetada, mitte esimese kire ajel tegutseda.

Töö osas peab ennast kokku võtma ja leidma midagi, mis motiveerib. Võid tunda, et ei suuda oma fookust hästi tööülesannetele seada ja tunned pigem tüdimust kõigi kohustuste ees. Võid kokku puutuda ka konkurentidega, seega tasuks end just parimast küljest näidata. Katsu hoida meeleolu üleval ja ära võtta töömõtteid koju kaasa. Nii on lihtsam hakkama saada nii tööeluga, ka ka kõige muuga.

Raha osas ei ole just kõige edukam nädal. Võid tunda, et finantse on vähem kui soove ja kohustusi. Praegune aeg tuleb lihtsalt üle elada. Tee töö ja keskendu pigem tulevikule, selles osas saad praegu nii mõndagi ära teha. Võid leida mõne sobiva viisi, kuidas sissetulekuid pikemas perspektiivis suurendada.

Tervise osas võivad nüüd üles kerkida probleemid, mis on tekkinud lahendamata emotsionaalsete konfliktide või pingete tulemusel. Parim, mida sel puhul teha saad, on vaadata iseendasse ja olla enda vastu lõpuni aus. Mõtle järgi, kas oled kandnud endas mõnda negatiivset emotsiooni või mõttemustrit, mis on sind pikas plaanis kahjustanud. Kui nii, siis on viimane aeg oma tundeid ja mõtteid ümber tegema asuda.