Nädalat iseloomustavad mõõkade üheksa ja ülempreestrinna. Käes on aeg, kus tuleks pöörata suurt tähelepanu oma tunnetele, mõtetele, hirmudele ja unistustele. Just nüüd kipuvad inimesed tavalisest enam oma hinge tegelikke tundeid kogema, mis teeb ühelt poolt lihtsamaks oma tõeliste eesmärkideni jõudmise, teisalt aga toob päevakorda kõik hirmud ja takistused, mis ei lase sujuvalt elul edeneda.

Kuna praegu on inimesed tundlikumad, siis on oluline just suhete ja suhtlemise puhul jälgida, et ei lasta end kaasa tõmmata alateadlike hirmude mustri jõul. Samuti ei maksa liigselt asju üle mõelda ega teha ennatlikke järeldusi. Ära mine kaasa negatiivsuse ja hirmudega. Mida vähem sa intriigide, tagarääkimise või halvustamisega kaasa lähed, seda enam saad keskenduda sellele, et lood endale positiivset ja armastavat ümbrust.

Armastuse osas on aeg, kus tavalisest enam on aktiveerunud just seksuaalne pool. Elus on rohkem tundeid, kirge ja füüsilist tõmmet. Esile tõuseb ka negatiivsem pool ehk siis võib olla tavalisest rohkem armukadedust. Sellega tuleks kindlasti tegeleda, mitte seda lihtsalt alla suruda. Allasurutud tunded ei kao, vaid tekitavad pingeid ning kerkivad aina suurema ja suurema jõuga taas üles.

Tööalaselt pead nüüd võtma omaks mõtteviisi, et sa ei saa kõike kontrollida. Alati jäävad olemas olema teemad, mis sulle ei sobi või ei meeldi, kuid mille osas sul puudub võimalus midagi muuta. Ainus, mida saad muuta, on oma meelestatus. Keskendu neile asjadele, milles oled hea. Kui tunned, et vajad millegi osas abi, siis küsi seda julgesti. Sul on toetajaid ja abilisi rohkem kui arvad. Sel nädalal võib sind töö- või rahaasju silmas pidades oodata ees ka üks positiivne üllatus, mis tuleb sealt, kust sa seda oodata ei oskagi.

Tervise osas võiks nüüd tegeleda meditatsiooni, hingamise ja selliste vaimsete praktikatega, mis aitavad rahuneda ja saada iseendast teadlikumaks. Suurepäraselt sobivad ka lihtsad mõtisklushetked ja jalutuskäigud loodusesse. Tähelepanelik tuleks olla sellega, mida süüakse ja juuakse. Igasuguseid liialdusi tuleks vältida. Pigem tasub oma keha kuulata ning anda endale mõõdukalt seda, mida hing ja keha ihkavad.