Nädalat iseloomustavad saatan ja surm. Nüüd kerkivad üles need teemad, mille suhtes vajad uut lähenemist. Kui sinu elus on olnud mingid uskumused, tõekspidamised, kiusatused või valupunktid, millega sa oled juba ka varasemalt pidanud tegelema ja mis on sulle peavalu valmistanud, siis nüüd muutuvad need taas aktuaalseks. Sinu ülesandeks on tuua oma ellu uus vaatenurk, murda lahti piirangutest ja saada aimu, miks üks või teine teema tekitab sinus vastakaid tundeid.

Kui oled suhtes, siis võid avastada, et sinu südameasjade olukord ei rahulda sind. Kui tahad muutusi, siis on aeg ise midagi ette võtta. Ei maksa jääda ootama, et juhtub ime ja asjad hakkavad iseenesest liikuma oodatud suunas. Nüüd saadetakse sinu teele märke, olukordi ja inimesi, mis/kes tõstatavad just need samad küsimusi tekitavad teemad. Tähelepanu tasuks pöörata ka oma unenägudele, sest tihtipeale näitab alateadvus meile unes neid asju, mille oleme nö ära blokeerinud. Vallalised peaksid praegu hoiduma igasugusest ennatlikust ja meeleheitlikust käitumisest. Ehk on soov leida kallimat nii suur, et kaalutakse oma "lati madalale laskmist", peaasi, et oleks keegi. Seda ei maksaks teha, sest pikemas plaanis tõuseb sellest südamevalu mõlemale poolele. On vaja varuda kannatust ja järgida oma südame juhatust. See, mis peab tulema, saabub varem või hiljem.

Töö- ja rahaasjades ei ole hetkel käimas just kõige lihtsam periood. Võid tunda motivatsioonipuudust või lihtsalt väsimust. Kohati võid tunda, et justkui tahaks teha midagi muud, kuid oled justkui lõksus, sest sa ei tea isegi täpselt, mis see peaks olema, mis rahuldaks sinu ambitsioonid, uudishimu ja ka finantsnõudmised. Praegu tasub ette võtta vaid selliseid muutusi, mis on korralikult ette planeeritud ja mille osas oled täiesti kindel. Kuna inimesed kipuvad käituma hetkel rohkem impulsside mõjul, siis võib tekkida ka soov lihtsalt nö ahelatest välja murda. See ei ole aga kuigi mõistlik lahendus, kui puudub edasine plaan. Raha kulutamise osas võiks olla pigem tagasihoidlik. Kuigi võid tunda suurt soovi end millegi ostmisega rõõmustada, siis mõtle enne raha välja andmist hoolikalt läbi, kas sul seda või teist asja tõesti tarvis läheb.

Tervise seisukohalt on väga oluline endale tunnistada, kui sind vaevab stress, kurvameelsus, ületöötamine või mõni vaikselt vinduv tervisehäda. Kui oma probleeme eitad või ignoreerid, siis need ei kao. Vastupidi, need süvenevad ja hakkavad sulle tulevikus peavalu tekitama. Ole enda vastu aus, tunnista endale ja vajadusel ka teistele, mis on need asjad, millest sa puudust tunned ja mida vajad, et tunda end hästi ja õnnelikuna. Oma hinge ja keha kuulamine on tervise ja harmoonia alus. Panusta enda heaolusse aega ja energiat, see toob sulle küllaga positiivset tagasi. Sinu heaolu on suuresti sinu enda kätes.