Nädala ülevaade 17.- 23. Veebruar

Nädalat iseloomustavad keisrinna ja karikate viis. Nüüd on väga olulise tähtsusega see, millele sa otsustad oma fookuse seada. Sinus on sisemist tarkust ja intuitsioon juhatab sind nende hetkedeni, mida oma elus vajad. Tähtis on lihtsalt see, et julgeksid usaldada. Usaldada ennast, universumit ja saatust. Tee oma valikud lähtuvalt südame soovidest ja näed, et sa ei ole eksinud.

Armastuse ja suhtete osas on küll väga hea aeg, kuid sa pead liikuma edasi tasapisi ning vältima igasugust tormakust. Naudi hetki, õpi rahustama oma südant ja meelt. Ära lase ärevusel, kahtlustel ega intriigidel oma otsuseid mõjutada. Austa iseennast ja oma kaaslast. Ole aus. Just läbi siiruse ja tänulikkuse suudad sa luua südamest südamesse toimivaid suhteid.

Töö osas pead vaatama, et sa ei panustaks oma aega ja energiat valesse kohta. Vahel võib see, mida väga tahad, osutuda sinu jaoks kättesaamatuks just seetõttu, et see on sinu jaoks vale. Kui teed seda, mille suhtes tõesti kirge ja huvi tunned, siis saad tunda oma töö üle rõõmu ja rahulolu.

Rahaasjade osas on aeg, kus tuleks mitte muretseda, vaid olla praktiline, kaalutlev ning oma võimalused hoolega üle vaadata. Löö oma kulud ja tulud kokku ning pane paika plaanid tulevikuks. Ära kuluta raha tühja-tähja peale, pigem leia võimalus, kuidas investeerida millegisse, mis toob sulle pikemas perspektiivis tulu. Kui oled oodanud mõne rahasumma laekumist, siis võib sellega minna loodetust kauem, kuid lõpuks see siiski saabub.

Tervise osas pead olema tähelepanelik ja astuma reaalseid samme selle suunas, et muuta oma elu harmoonilisemaks, stressivabamaks ja tervislikumaks. Sa ei pea ootama uue nädala või kuu algust, et alustada "uut elu". Hakka juba tänasest tegema midagi, mis mõjub sulle hästi. Kasvõi käi rohkem jala, mine varem magama, võta ette see jutuajamine, millest oled hoidunud, kuid mis ripub kui kirves su pea kohal. Võta elu eest vastutus enda kätte ja hakkad end hoopis paremini tundma.