Nädala ülevaade 2.- 8. märts

Nädalat iseloomustavad tugevus ja müntide kuninganna. Nüüd on aeg enda jaoks välja mõelda, mida sa oma ellu soovid ja kogu mõttejõud sinna suunata. Ära tee seda viga, et mõtled sellele, mida sa EI TAHA. Oluline on just enda jaoks selgeks teha soovid ja eesmärgid ning siis oma energia sellesse suunata. Sa pead mõistma, et sinu enda elu ja arengut silmas pidades on väga tähtis, et sa tõesti võtaksid oma elu juhtimise enda kätte, mitte ei liiguks vaid toimuvate sündmustega kaasa. Eriti hea aeg on praegu tegeleda kodu ja pere puudutavate teemadega. Ka oma suhete olukorra võiks kriitilise pilguga üle vaadata. Kui oled mõne suhtega rahulolematu, siis mõtle järele, kas sina omalt poolt oled andnud parima, et asjad laabuksid. Kui mitte, siis tegutse ja muuda seda, mis on sinu võimuses. Kui oled teinud kõik, mis võimalik, kuid teiselt poolt ei tule midagi vastu, siis on aeg ehk mustrist välja astuda ning oma energia ja tähelepanu millegi muu peale suunata.

Armastuse osas toob nädal kaasa positiivseid üllatusi. Suhted laabuvad paremini, inimesed on avatumad ja siiralt üksteisest huvitatud. Nüüd on hea aeg selleks, et viia oma platoonilised tunded üle reaalsesse maailma - avaldada armastust, veeta kallimaga ühiselt kvaliteetaega ja nautida kirglikke hetki. Inimesed on rohkem kontaktis oma sisemaailmaga, jõutakse mõistmiseni, mida soovitakse ning mille järgi hing ja keha igatsevad.

Tööalaselt peaksid nüüd rohkem oma ideid ja soove välja käima. Ära karda küsida seda, mida tunned end väärt olevat. Sa võid saada väga positiivse tagasiside osaliseks, kui oskad ise end väärtustada. Rahaasjade osas on oodata häid uudiseid. Tunned end majandulikult kindlamini ja võid endale midagi head, ilusat või vajalikku rahuliku südamega lubada.

Tervis peaks olema tugev ja enese eest hoolitsemise motivatsioon kõrgel. Nüüd on hea aeg korrigeerida oma halbu harjumusi ja viia sisse muutusi, mis sinu tervisele positiivselt mõjuksid. Isegi kui pead enese eest hoolitsemiseks spetsiaalselt aega võtma, siis ära otsi vabandusi ja tee seda. Elus on oluline tasakaal, seega anna nii oma kehale kui vaimule piisavalt koormust aga loomulikult ka piisavalt võimalusi lõõgastuda ja puhata.