Märts toob kaasa palju uut värsket energiat. Pisut on küll veel tunda kõhklust, hirmu või segaseid tundeid, mida põhjustavad muutused, kuid üldplaanis on meeleolud pigem optimistlikud ja lootusrikkad. Tunned, et hakkad end talve rusuvast ja seisvast energiast lahti raputama, et liikuda edasi kergemate mõtete ja tunnetega. Kõige paremini liiguvad asjad edasi nüüd sel juhul, kui sa oled endale sihid ja eesmärgid täielikult selgeks teinud. Mida sihikindlam sa oled ja mida rohkem endasse usud, sest paremaid tulemusi saavutad. Nüüd peaksid leidma selle pidepunkti, mis aitab sul säilitada rahu, meelekindlus ja kohalolek. Praegu on oluline oma emotsioonidega tööd teha. Kui koged hirmu, kõhklust või muid negatiivseid tundeid, mis sinu meeleolu alla viivad ja nukrameelsust põhjustavad, siis leia endale see miski, mille poole raskel hetkel pöörduda. Olgu selleks mõned mantrad, mis aitavad sul eneseusku suurendada või sõber, kes raskel hetkel toetab. Leia endale just see, mis sinu hinge ja olemusega haakub.

Armastuse osas tuleks nüüd jätta selja taha oma hirmud. Kui sul on teemasid, mis alatasa üles kerkivad või mis panevad sind reageerima teatud viisil, siis võta nende emotsioonidega tegelemine käsile. Ära oota, et midagi päevapealt laheneks ja takistused kaoks. Algul võib olukord sinu jaoks isegi raskemaks muutuda. Kuid mida enam annad endale võimalust asjade üle mõelda ja end vaevavatele teemadele lahendusi leida, seda kergem saab sul olema tulevikus.

Tööalaselt on nüüd oluline keskenduda suurtele eesmärkidele ja mitte lasta end eksitada mõnest väiksest tagasilöögist või seisakust. Hoia meeles seda, mille nimel pingutad ja tulemused on peagi käega katsuda. Rahaasjade osas on selles mõttes hea kuu, et sissetulekute üle ei saa kurta, kuid samas on ka üsna palju väljaminekuid. Seega tasub üle vaadata, kas saad pigem mõne koha pealt kokku hoida või isegi midagi tuleviku tarbeks säästa.

Tervise osas tasub nüüd tegeleda kõige sellega, mis aitab su kehal ja meelel puhastuda. Hea aeg on alustada paastu või teadliku toitumisega, samuti sobib alutada uute meelepraktikatega, mis kergendavad mineviku minnalaskmist.