Nädala ülevaade 9.- 15. märts

Nädalat iseloomustavad müntide kaks ja müntide kolm. Ees on ootamas head ajad. Eriti hästi laabuvad elu majanduslikumat poolt puudutavad teemad. Hea on kui suudad nüüd keskenduda pigem ühele-kahele valdkonnale oma elus. See laseb sul oma tähelepanu korralikult koondada just sinna, kus hetkel vaja. Kasuta praegust aega, et saada adekvaatne ülevaade oma rahalisest olukorrast ning tee plaane kodu, pere või töö osas.

Suhted on hetkel pigem head ja pingeid tekkima ei peaks. Tähelepanelikum tasuks olla nädala alguses, kus võib tekkida mõni pingelisem olukord. Nädala lõpu poole suudavad inimesed olla avatud, tolerantsed ja sallivad, mis loob suurepärase õhkkonna headeks sõprus- ja peresuheteks.

Armastuse osas peaks praegu võtma teadlikult aega iseendale ja oma partnerile. Teadvusta endale, et asjad ei toimu maailmas iseenesest, sa pead panustama oma tähelepanu ja energiat sinna, millest hoolid.

Tööalaselt ootab ees hea nädal. On võimalik, et saad mõne põneva tööpakkumise või kui oled soovinud vahetada töökohta, siis saad oodatud vastuse enda kandidatuuri heaks kiitmise kohta. Praegu tasub panustada tööasjadesse korralikult, sest kõik, mida teed, kannab hästi vilja.

Tervise eest hoolitsemisel pea silmas seda, et paljuski on sinu heaolu sinu enda kätes. Tee valikuid, mis mõjuvad sulle hästi. Kui tahad muutusi, siis pead ka ise olema valmis pisut pingutama ja oma harjumusi ümber kujundama. Katsu rohkem liikuda ja värskes õhus viibida, see teeb head nii sinu vaimule kui kehale. Hea oleks ka oma toidulaud üle vaadata. Tee enne poodi minekut endale nimekiri, milliseid toiduaineid vajad. Mida süstematiseeritum sa oled, seda lihtsam on ka tervislikku joont hoida.

Suurepärast nädalat!