Nädala ülevaade 6.- 12.04

Nädalat iseloomustavad maailm ja mõõkade kaks. Nüüd on esiplaanil suhted ja koostöö. Igas eluvaldkonnas laabuvad asjad paremini, kui on olemas usaldus, üksteisemõistmine ning teineteise vajaduste ja soovide austamine. Ära võta kogu maailma raskust enda õlgadele, vaid küsi vajadusel abi. Hoolimata keerulisest hetkeolukorrast on tähtis, et suudaksid säilitada enda elus teatud tasakaalu. Kui tunned, et sind vaevab ärevus, stress ja hirm, siis räägi inimestega, kes sind toetavad. Mida rohkem sa end paanikast ja muretsemisest kaasa haarata lased, seda enam sa tõmbad ligi just seda, mida sa tegelikult ei soovi.

Suhete osas on nüüd aeg võtta endale hetki, et olla koos nendega, kellest sa hoolid. Isegi kui sa ehk füüsiliselt ei saa olla nendega, siis saada neile häid mõtteid ja soove. Kohati võivad praegu suhted pingestuda, sest inimesi on haaranud ärevus. Katsu ise mitte kaasa minna selle raske energiaga ning hoia oma meel positiivne. Ainus, mida hetkel teha saab, on usaldada oma südant ja hoida oma mõtted helged. Kui suudad näha praeguses hetkes õppetundi, siis suudad sa ka selle raske perioodiga toime tulla.

Töö- ja rahaasjade osas tuleb olla hetkel võimalikult paindlik. Tee omalt poolt kõik, mida suudad, et kulusid vähendada. Kui sa oled üks neist, kelle palka on vähendatud või keda on koondatud, siis pead siiski suutma mitte paanikasse sattuda. Praegune olukord on väga raske, nii vaimselt kui füüsiliselt, kuid see ei jää igavesti kestma. On oluline leida endale alternatiivseid tegevusi, mis hoiavad meele ärksa ja toovad ehk ka mingit sissetulekut.

Tervise osas pead nüüd pöörama tähelepanu oma emotsioonidele. On oht kalduda melanhooliasse. Oma osa segastele tunnetele lisab ka täiskuu, mille tõttu tundlikumad inimesed võivad kogeda ärritustunnet, kahtlusi ja nukrameelsust. Paljud tunnevad end üksikuna ja maailmast äralõigatuna, mis süvendab veelgi negatiivsete emotsioonide esiletõusmise võimalust. Keskendu armastusele ja hoolivusele ning ära sea endale liiga suuri eesmärke. Võta enda sihiks lihtsalt hingerahu ja tasakaalu saavutamine.