Nädala ülevaade 27. aprill - 3. mai

Nädala kaardid on müntide kaks ja sauade kolm. Nüüd on oluline leida oma elus tasakaal ja harmoonia. Kohati tunned, et sinus tärkab lootus, sa oled optimistlik ja rõõmus, siis jälle tunned hoopis väsimust, tüdimust ja meeleolulangust. Leia endale mingi eesmärk, mille poole püüdlemine sind motiveerib. Lisa oma igasse päeva midagi, mille tegemist naudid ning mis arendab sind vaimselt või füüsiliselt.

Suhete osas on hetkel tähtis oma kaaslase väärtustamine. Tuleks võtta aega, et näidata välja oma kiindumust ja armastust, mitte võtta enda kõrval olevaid inimesi iseenesestmõistetavana. Kõigi muude elumurede kõrval võivad inimsuhted langeda tahaplaanile, kuid just seetõttu peakski võtma aja maha ja leidma võimaluse koos kvaliteetaja veetmiseks. Kui suhted toimivad ning tunned end armastatuna ja hoituna, siis saab jagu ka kõigest muust.

Tööasjad nõuavad nüüd loovat lähenemist. Võib olla, et pead midagi lisaks õppima, mõne uue töövõtte omandama või lausa tegema midagi sellist, mida pole kunagi varem teinud. Sinus on olemas kõik jõuvarud, et end taas positiivsele poolele kallutada. Rahaasjade osas on näha liikumisi ja arenguid. Avanevad uued võimalused ning sinuni jõuavad mingid pakkumised, mis aitavad edasi liikuda.

Tervise osa pead end esiplaanile seadma. Kui hoolitsed vaid teiste eest ning unustad enda vajadused, siis kipub ka meeleolu langema ning tervisehädad võivad kimbutama tulla. Sa ei pea endale seadma liiga suuri eesmärke, piisab sellest kui leiad iga päev võimaluse enda heaks kasvõi natuke midagi teha.