Mai toob kaasa vajaduse lasta lahti minevikust, et hakata õppima elamist koos teistsuguse reaalsusega. On asju, mis lähevad tasapisi tagasi nö normaalsetele rööbastele, kuid on ka palju selliseid teemasid, millega kohanemiseks vajad aega.

Kõige olulisem on leida endas piisav paindlikkus, teadlikkus ja sisemine rahu, millega muutunud oludele vaadata. Ära nuta taga seda, mis oli, vaid keskendu sellele, mis on. Leia viise, kuidas saad just nüüd ja praegu igapäevaselt enda heaks midagi teha. Ära ela justkui ootereziimil. See aeg, mis meile on hetkel antud, see on oluline, et oskaksid selles näha uusi võimalusi. Tee iga päev midagi enda ja teiste heaks!

Suhete osas toob maikuu kaasa põnevaid arenguid. Sinu ellu võivad ilmuda uued huvitavad inimesed. Suhtlus võib ka aktiveeruda mõne nö põgusa tuttavaga, samuti võib välja ilmuda mõni vana sõber. Pööra tähelepanu sellele, kes ja miks sinu teele on sattunud. See kõik on tähtis sinu arengu ja õppetundide seisukohalt.

Töö- ja rahaasjad toovad kaasa muutusi. Nii mõnigi peab kokku puutuma täiesti uute tingimuste ja olukordadega. Kõige sellega hakkama saamine ei pruugi olla lihtne, kuid tasub hoida meeles, et lõpuks laabuvad asjad ikkagi sinu jaoks võimalikul parimal viisil. Sa võid kogeda küll hetkel ebakindlust, rahulolematust, hirmu või teadmatust, kuid kuu lõpupoole on ootamas ees selgem pilt, kus sa hetkel seisad ja mis lähikuudel saama hakkab.

Tervise osas on oluline leida endale aega. Praegune olukord on kõigi jaoks segane ja rahutu. Ometi ei saa unustada igapäevast enda eest hoolitsemist. Isegi kui see tundub keeruline, siis lülita oma päevakavasse alati liikumine, korralik toitumine ja meelerahu eest hoolitsemine. Praegu võivad väga lihtsalt ligi hiilida stress, masendus ja hirmumõtted, seega on oluline neid ennetada ja tegeleda optimismi üleval hoidmisega.