Nädala ülevaade 11.- 17. 05

Nädala kaartideks on saatan ja müntide paaz. Kui vahepeal tundsid, et oled justkui lõksus, siis see nädal toob sinuni värskeid tuuli ja uut hingamist. Sul on energiat, et oma ideede ja soovide eest seista ning oskad nüüd ühtäkki vaadata asju ka uue nurga alt. See näitab sulle, et tegelikult on on sul võimalik teha nii mõneski situatsioonis enda olukorda ja enesetunnet parandav otsus. Just sinu enda valikust sõltub see, kuhu ja kuidas sa edasi liigud. Hoia seda meeles, et alati on sinul endal kõige suurem roll selles, mis lähemas ja kaugemas tulevikus saama hakkab. Vaata üle oma meelestatus, leia elus positiivset ja tee plaane, kuidas edasi liikuda.

Suhete osas tasub üles otsida ja meenutada seda, mis sind kunagi varasemalt inimestes on võlunud. See, kas suhted toimivad ja kas see "maagia" on ja jääb alles on paljuski sinu enda teha. Anna omalt poolt välja selliseid tundeid, sõnu ja tegusid, mida sooviksid ise vastu saada. Kui teed esimese sammu, siis tullakse sulle ka vastu. Oluline on anda ka partnerile ruumi ja aega, et teha oma asju, soovi korral mõtiskleda või lihtsalt puhata. Usaldus ja avatus tagavad selle, et suhe saab toimida õigetel alustel.

Töö- ja rahaasjade osas peaksid sel nädalal olema tähelepanelik, kuna sulle võivad tulla pakkumised ja ettepanekud, mis paistavad pealtnäha paremad ja tulutoovamad, kui need tegelikult on. Tutvu põhjalikult tingimustega enne kui kusagile alla kirjutad või oma nõusoleku annad.

Tervise osa peaksid nüüd läbi mõtlema, millised sinu jaoks emotsionaalsed küsimused nõuavad tähelepanu. Kui jätad oma tunded lihtsalt õhku rippuma või surud neid alla, siis avalduvad need lõpuks kehaliste vaevustena. Võta kokku oma julgus ja meelekindlus ning tegele raskete teemadega, sest pikemas plaanis lihtsustab see su elu.

Rahulikku nädalat!