Nädalat iseloomustavad päike ja ülempreester. Nüüd pead kuulama oma südamehäält hoolikalt ja ka seda järgima. Sa tahad käituda "õigesti", kuid see, mis üleüldiselt on kuulutatud õigeks, mõistlikuks ja korralikuks käitumiseks ei pruugi alati olla see, mille suunas sa tegelikult tõmmet tunned. Siinkohal ei räägi ma muidugi millegi kriminaalse tegemisest, vaid eelkõige just teiste ootustele vastamisest. Olgu need teised siis ülemus, vanemad, lapsed, kallim, sõbrad või ka ühiskond laiemalt. Sa suudad jõuda hoopis kaugemale ning jõuda oma õnnele lähemale, kui sa julged ennast ja oma valikuid usaldada. Mida enam sa enda südame kutse järgi elad, seda rahulikum ja rõõmsam sa saad olla. Isegi kui sinu julged valikud võivad esialgu tekitada ümbritsevates vastakaid arvamusi, siis lõpptulemusena liigud sa siiski päriselt "õigele" rajale. Jää alati sõbralikuks, hoia meeles, et kõik keerukad situatsioonid on pelgalt õppetunnid ning mida kiiremini sa need omandad, seda kiiremini need mööduvad.

Armastuse osas peaksid nüüd andma oma partnerile piisavalt vabadust. Ära ole nõudlik ega klammerduv, sest sellega sa ei saavuta seda, mida soovid. Anna oma kallimale vabadust ja aega, et tegeleda iseendaga. Kui oled vallaline, siis tasub palju ringi liikuda ja suhelda, sest praegu on väga suur tõenäosus kohtuda uute ja toredate inimestega. Ka mõni vana silmarõõm võib sinu teele sattuda ning sõprus- või armusuhe üles soojeneda.

Tööasjade osas tasub nüüd nõu pidada mõne mentori või asjatundliku inimesega, kes oskab sulle häid ideid anda ja motiveerib taas kire ja põnevusega asjade kallale asuma. Kui oled soovinud töökohta vahetada või otsid lihtsalt tööd, siis peaks nüüd avanema uued võimalused. Sulle antakse võimalus enda tugevaid külgi näidata ja soovi korral saad ära kasutada mõne põneva pakkumise.

Tervise eest hoolitsemise osas ei tasuks nüüd võtta ette väga suuri muutusi. Pigem tee korrektuure ja uuendusi tasapisi. Sinu keha ja meel ei taha suuri kannapöördeid ja see ei too kaasa loodetud positiivseid tulemusi, vaid hoopis tagasilööke. Kui alustad treeningutega või liikumisega värskes õhus, siis arvesta kõiki tegureid, mis enesetunnet ja heaolu mõjutada võivad - ilmastikku, oma treenitust ja oskusi. Sama kehtib ka igasuguste vaimsete praktikate puhul. Alustama peaks tasa ja targu, muidu võib tekkida tüdimus ja vastumeelsus.