Nädalat iseloomustavad mõõkade neli ja sauade neli. Tunned nüüd, et kuigi sinu elus on asjad just taas liikuma hakanud, vajad hetkel väikest hingetõmbepausi. Käes on aasta kauneim aeg, kus lopsakas loodus pakub tohutult võimalusi lõõgastumiseks, ilu nautimiseks, linnulaulu kuulamiseks, lillelõhna nuusutamiseks ja mõtete kogumiseks. Anna endale võimalus lihtsalt nautida elamist.

Tööasjade osas tasub nüüd jätkata raua tules hoidmist. See ei tähenda, et sa peaksid kõigega üksi hakkama saama. Kui on võimalik, siis delegeeri mõned ülesanded vahel teistele ja võta endale mõni vaba päev, et hinge tõmmata. Päriselt ei tasuks hetkel oma elu majandusküsimustest eemalduda, sest sel juhul jäävad asjad toppama ja sind ootab ees seisak.

Suhete osas tasub hetkel lihtsalt nautida seda, mis on. Kui sul on suhe, siis anna endale ja kaaslasele piisavalt vabadust, et taas kokku saades oleks rõõm koosolemisest veelgi suurem. Kui oled vallaline, siis liigu ringi, suhtle ja ole avatud. Parimad suhted tekivad just siis, kui saad end tunda hästi ja turvaliselt ning olla sina ise.

Tervise osas ei peaks praegu suuremaid tagasilööke ette tulema. Kui võimaldad endale piisavalt und ja puhkust, siis saab su keha ja meel võimaluse taastumiseks. Kasuta praegust aega, et oma akusid laadida. Kostita end teadlikult tervislike valikutega ning luba endale ka meelelisi naudinguid.