Sind ootab ees üsna põnev kuu. Ühelt poolt tunned, et sa ei taha muutusi, vaid hoiad hea meelega kinni kõigest sellest, mis tekitab sinus turvalisustunnet. Olgu selleks siis suhe, töökoht, käitumismuster või mõni muu asi, tänu millele tunned, et kõik on sinu kontrolli all. Teisalt on aga just praegu võimalus viia ellu muutusi. Sulle ei kanta asju küll just kandikul ette, kuid just nüüd avanevad võimalused, mis lasevad sul oma elus teha oluline pööre paremuse suunas. Sinu võimed on tegelikult hetkel suured ning kui võtad enda jaoks vastu otsuse, et soovid midagi muuta, siis saad seda ka ellu viia. Jälgida tasub ka universumi poolt saadetud märke. Ole tähelepanelik ja märka detaile, just tänu sellele saad ka võtta vastu parimaid otsuseid.

Armastuse osas ja suhetes on samuti oluline mitte klammerduda, vaid anda vabadust ja osata vajadusel õigel ajal lahti lasta. See, mis ei toimi, selle peab andma vabaks ning kinkima endale ja oma partnerile võimalus olla õnnelik. Samas on praegu suurepärane aeg, et kohtuda enda jaoks olulise inimesega.

Raha osas võid olla pisut pinges, sest seda kipub alatasa väheks jääma ja kuluma rohkem kui plaanitud. Samas, töö osas võib avaneda uusi võimalusi, mis lasevad sul lisaraha teenida ja pisut oma majanduslikku olukorda parandada.

Tervise osas tasub kuulata oma sisetunnet. Anna endale võimalus puhata, liikuda, süüa kodumaist värsket kraami, lõõgastuda, ammutada endasse looduse energiat. Väga oluline on nüüd see, et sa ei teeks midagi sellist, mis läheb sinu olemusega vastuollu. Mida enam sa end alla surud ja veenad tegema asju, mida tegelikult ei taha, seda enam sa oma vaimu ja ka füüsilist keha kurnad ja stressi viid. On arusaadav, et mõned asjad elus on sellised, mida ei saa muuta. Sel juhul tee enda meelega tööd, et suudaksid need teemad enda jaoks lahti mõelda ja leida uue vaatenurga.