Nädalat iseloomustavad narr ja karikate seitse. Ees on ootamas suur puhang värsket energiat. Avanevad võimalused, mis lubavad uusi algusi ja seda eelkõige vaimsel ja emotsionaalsel tasandil. Siinkohal tuleb aga hoida meeles, et õiged otsused sünnivad siis, kui meel on rahulik ja süda juhatab valikute tegemist. Sind võivad hetkel ahvatleda mitmed erinevad teed ja põnevad pakkumised, kuid kõik ei ole kahjuks kuld, mis hiilgab. Ära tee oma otsuseid kiirustades ega ära sunni tagant protsesse, mis nõuavad küpsemiseks aega. Jälgi märke ja usalda oma sisetunnet, nii liigud enda jaoks kõige õigemas suunas.

Suhete osas ei ole praegu hea aeg selleks, et alustada uut romantilist lugu. Pigem võta uute tutvuste puhul asju tasa ja targu ning õpi oma huviobjekti pisut paremini tundma. Kui oled suhtes, siis võid tunda, et vajad endale aega, et oma tunnetes selgusele jõuda või lihtsalt veidi ka omaette olemise aega nautida. Suuri suhtealaseid pöördeid ei maksa hetkel teha. Kui on soov midagi muuta või parandada, siis mõtle kõik hoolikalt läbi ja alles siis tegutse.

Tööasjades ei pruugi asjad edasi liikuda nii sujuvalt kui soovid, kuid sul tasub olla järjekindel. Ära anna kergelt alla, kui tunned, et oled õigel teel ja teed seda, mis vaja. Ümbritsevad inimesed võivad hetkel proovida sinu valikuid ja otsuseid mõjutada, kuid ära lase teistel end eksitada. Samas rahaasjades peaks olema positiivne aeg. Ei saa küll lubada, et saad lotovõidu (kuigi ka see pole välistatud), kuid raha hakkab vaikselt sinu poole liikuma ning saad üsna pea suurenenud sissetuleku üle rõõmu tunda.

Tervise osa peaksid praegu vaatama, et sa ei võtaks ette riskantseid tegevusi, millega võivad kaasneda teatud terviseriskid. Pigem väldi igasugust kiirustamist ja hulljulgeid ettevõtmisi. Hea oleks tegeleda rahulikumat laadi kehalist aktiivsust pakkuvate tegevustega. Samuti ei ole hea võtta ette liiga suuri muutusi toitumise ja elureziimi osas.