Nädalat iseloomustavad sauade kaks ja kuu. Inimesed kipuvad olema tundelisemad ja emotsionaalsemad kui tavaliselt. Võetakse asju rohkem hinge, kiputakse üle mõtlema ning ka asju läbi roosade prillide vaatama, millele võib järgneda pettumus, kui reaalsus ei ole selline nagu loodeti. Praegu tasub keeruliste olukordade saabudes võtta pigem endale aega, et vaadata asju erinevate nurkade alt, samuti tasub nõu pidada mõne lähedasega, kes aitab ehk leida lahendust või lihtsalt kuulab ära. Ära mingil juhul suru oma tundeid alla, pigem proovi vaadata, miks üks või teine tunne sinus üles kerkib. Kui jõuad jälile, mis käivitab negatiivsete emotsioonide tekke, siis saad ka algpõhjusega tegeleda.

Suhetes on oluline see, et usaldaksid eelkõige oma sisetunnet. Kui sul on kõhklused-kahtlused või ebakindlus, siis räägi oma partenriga, mitte ära lase hirmudel üle pea kasvada. Võid ka kogeda, et oled ebakindlam ja haavatavam kui tavaliselt. Ära kiirusta järelduste tegemisega, anna endale aega, puhka, mõtle enne hoolega järele kui midagi teed või ütled. Sa tead tegelikult sisimas hästi, mis on õige ja mis on vale, ära lase emotsioonitormil oma hingetarkust vaigistada.

Tööasjade osas võivad kimbutada stress, hirm hakkamasaamise ja tuleviku ees. Isegi kui kõik on hästi, siis ikka kerkivad aegajalt kusagilt alateadvusest üles teemad, mis käivitavad sinus rahutuse ja mure. Katsu leida rahu ja püüa püsida oma mõtetega selles hetkes, milles elad. Kui pidevalt mõte mineviku või tuleviku juurde tõttab, siis ongi stress kerge tekkima.

Tervise osas on hea tarbida hetkel võimalikult palju kodumaist värsket kraami, et ammutada neist tervisele vajalikke vitamiine-mineraale. Luba endale vaimset puhkust, loe raamatut, kuula rannas laintemüha, unista, jaluta metsa ja imetle linnulaulu. Tegele oma sisemise tasakaalu leidmise ja hoidmisega. Mida rahulikum sa sisemiselt oled, seda ladusamalt laabuvad ka kõik muud eluvaldkonnad. Praegu tasub olla tähelepanelik ka kõigi nende teemade osas, mis on sõltuvust tekitavad või mille osas sa ei suuda ennast tagasi hoida. Inimesed kipuvad kergelt üle piiri minema ning parem on vältida juba eos neid asju, millega toime ei tule.