Nädalat iseloomustavad päike ja armastajad. Nüüd on sinu ees avatud tõeliselt suurepärased võimalused, et kasutada ära kogu oma potentsiaali, saada kontakti oma sisemise lapsega, tunda suurt ja siirast rõõmu elamisest ning samuti on aeg selleks, et kogeda tänu iseenda poolt tehtud õigetele valikutele suurt ja sügavat armastust.

Suhete osas puutud eelkõige kokku valikuga, mis peaks lähtuma sinu hingest ja südamest. Mõtle hoolega järgi, mis on sulle oluline ja lase minna sellele, mis võib küll olla ka tore, kuid mis ei ole siiski päris "see õige". Selleks, et midagi saada, tuleb alati olla valmis millestki loobuma. Ära karda lahti lasta ja enda järelt uksi sulgeda. See on elu loomulik käik ja ainult nii saab tulla su ellu midagi uut, paremat ja õigemat. Ole julge ja mine muutustega kaasa ilma kahetsustundeta. Mõtle möödunud kaunitele hetkedele rõõmu, rahulolu ja tänulikkusega, mitte kurbusega, justkui oleksid millestki ilma jäänud. Ole tähelepanelik ja avatud südamega, nii on kerge märgata saabuvaid imelisi hetki, mis sind ees ootavad.

Töö- ja rahaasjade osas saad nüüd positiivseid uudiseid. Asjad liiguvad just selles suunas, mis on pikemas plaanis sinu jaoks õige. Võid kokku puutuda sellega, et pead vastu võtma mõne tähtsa otsuse. Seda tehes kuula oma südant. Kuhu poole sind tõmbab? Mis on sinu unistused? Mille tegemine teeb sind igapäevaselt rõõmsaks ja pakub rahulolu? Mõtle neile küsimustele ja sa suudad võtta vastu enda jaoks parimad otsused.

Tervise eest hoolitsemiseks on sul olemas nüüd kõik see, mida vajad. Kui oled tahtnud teha oma keha ja vaimu eest hoolitsemises mingeid muutusi, siis just nüüd on selleks õige aeg. Sa leiad lihtsalt motivatsiooni ja suudad kogu oma sisemise jõu kergesti kokku võtta ja oma eesmärkide suunas tööle hakata. Praegu tasub mõelda ka oma südame tervise peale ja seda nii vaimses kui ka füüsilises mõttes. Hoolitse selle eest, et sinu süda oleks armastusega täidetud, söö südamesõbralikke toite ja anna endale piisavalt koormust ja ka puhkust, et südant terve hoida.