Nädala kaartideks on sauade viis ja sauade paaž. Ees on ootamas midagi uut, värsket ja põnevat. Nüüd hakkad vaikselt nägema nende seemnete vilju, mis on mõnda aega tagasi mulda pandud. Kasvamine ja küpsemine küll veel kestab, kuid ometi tunned, et muutused toimuvad igapäevaselt. Seoses asjade arenguga võid kokku puutuda ka rivaalidega ja konkurentidega või esineb sinu elus mõnes valdkonnas võitlusmoment, kus pead iseenda eest seisma. Nüüd tasub leida üles kogu enesekindlus, mis sinus on. Sa vajad seda selleks, et mitte kahelda, alustatud projekte pooleli jätta ega kõrvalseisjate arvamust liigselt südamesse võtta.

Suhete osas peaksid nüüd jääma läbinisti ausaks. Seda eelkõige iseenda vastu, kuid loomulikult ka kui oled suhtes, siis oma partneri vastu. Praegune aeg võib su teele tuua ahvatlusi - uusi huviobjekte, armumisi või ilmub lausa mõni vana kallim välja, kes soovib üles soojendada kunagi soiku jäänud suhteid. Enne kui teed mõne otsuse, mis muudab su elu ja suhtestaatust, kuula hoolega oma südant, et teada, kas oled ikka õigel teel.

Töö- ja rahaasjade osas peaks nädal kujunema üsna meeldivaks. Võid saada häid uudiseid, mis muudavad positiivselt sinu ametialast- ja majanduslikku olukorda. Peaksid küll olema praktiline ja kohusetundlik, sest mida pühendunumalt sa hetkel oma elu maisema poolega tegeled, seda tõenäolisem on, et saavutad endale püstitatud eesmärgid.

Tervise osas tasub nüüd oma eesmärgid paika panna. Kui oled olnud millegagi rahulolematu, siis hakka tegutsema. Ära oota, et asjad iseenesest paika loksuksid. Muuda oma toitumine tervislikumaks, liigu rohkem, puhka piisavalt, joo vett. Tee enda heaks juba kohe täna midagi, mille eest sinu keha ja sinu tervis sind tänavad. Samuti peaksid hoolitsema selle eest, et sul oleks olemas meelerahu. Elu ei ole võistlus, seega lõpeta enda võrdlemine teistega. Kui annad enda parima, hoolitsed oma vajaduste eest, arvestad teistega ja oled tänulik kõige hea eest, mis sul on, siis sellest juba piisabki.