Kuna november on sissepoole vaatamise kuu, siis pööratakse aina enam tähelepanu oma sisemaailmale - hingeteemadele, tunnetele, intuitsioonile ja mõtetele. Üleüldine pidev ärevus on kaasa toonud ka teatud tüdimuse ja väsimuse ümbritseva maailma sündmustest. Soovitakse rohkem aega veeta looduses, olla koos oma pere ja lähedastega. Inimestes tõstab taas pead igatsus. Igatsus "endiste aegade" järgi, kus kõik oli veel vaba ja rahulik.

Ka inimsuhetele on praegune keerukas olukord, mis meid igapäevaselt valitseb, oma jälje jätnud. Osad suhted on lagunenud just pidevate lisapingete tõttu, mis päevast päeva meid ümbritsevad. Samas need suhted, mis püsivad, on rohkem paika loksunud ning on suudetud hakata vaata asju värske pilguga ja uue nurga alt. Praegu võib ette tulla ka nö imelisi kohtumisi. Usaldades saatust ja elu ning lastes vabaks iganenud uskumustest ja valusatest tunnetest, on võimalik kohtuda oma tõelise armastusega.

Töö- ja rahaasju kujundab praegu suuresti meid valitsev hirmuõhkkond. Paljude jaoks on aeg väga raske ning sellest tulenevalt vaadatakse ka tulevikku pigem pessimistliku pilguga. Kuigi olukord on keeruline, tuleks leida endale võimalusi, mil viisil hakkama saada. Mida kergema südamega suudetakse olnust lahti lasta, seda kiiremini on võimalik taastuda ja liikuda millegi uue suunas.

Tervise ees tuleks praegu hoolitseda rohkem kui kunagi varem. Tähelepanu nõuab nii vaimne kui füüsiline tervis. Tarvita vanarahvatarkusest tuntud looduslikke terviseturgutajaid ja joo taimeteesid. Liigu looduses ja tegele meelerahu suurendavate praktikatega. Oma toitumine tasuks üle vaadata. Eriti tasub vältida ülesöömist ja alkoholiga liialdamist.