Nädalat iseloomustavad karikate seitse ja sauade seitse. Sel nädalal on kõige olulisem see, et teeksid kindla valiku, millele oma tähelepanu, aega ja energiat kulutad. Sul on erinevaid teemasid, mis kõik "kutsuvad endaga tegelema". Samas tead ju isegi, et kõikjale sa ei jõua ning isegi kui jõuad, siis saja asjaga tegeledes ei saa ükski piisavalt palju tähelepanu, et saaksid olla lõpptulemuse osas rahul ja tunda, et andsid oma parima. Seega, vali hoolikalt.

Suhete osas ei ole sugugi halb nädal, kui kuulad oma sisetunnet ning teed südame juhatuse järgi. Sinu teele saabub küll hulk eksitajaid, mis üritavad su tähelepanu ja aega endale tõmmata, kuid siin on sul taas õppimise koht. Kõike, mis tundub tore, põnev ja erutav, ei saa. Kõike pole sul ju tegelikult vajagi. Tee oma otsus, mida sa tahad saavutada armastuse osas ning keskendugi sellele.

Töö- ja rahaasjade osas tasub olla tähelepanelik. Kui sulle tehakse mõni pakkumine, mis tundub lausa liiga hea, et olla tõsi, siis seda ära vastu võta, sest on oht petta saada või jääda ilma sellestki, mis sul hetkel olemas on. Pigem tasub praegu olla praktiline, kaalutlev ning oma valikutes konservatiivne. Kusagile raha investeerida ei maksaks ning hasartmängudest tuleks samuti hoiduda.

Tervise osas kipud hetkel muretsema ja nägema seetõttu tonti ka seal, kus seda ei ole. Võid tunda end närvilise ja rahulolematuna. Selle vastu aitab ainult endale teadvustamine, et muretsemine ei aita sind kuidagi. Leia endale tegevusi, mis oleks piisavalt põnevad, et haaraksid vahelduseks sinu meele nii kaasa, et saaksid huvitavaid elamusi ning nö keskkonnavahetust oma mõttemaailmale. Loe raamatuid, vaata filmi, räägi sõbraga või mine matkama. Tee midagi sellist, mis pakub hea elamuse.